Національний інститут стратегічних досліджень
(регіональний філіал у м. Дніпропетровську)

Національний центр євроатлантичної інтеграції України

Посольство Республіки Польща в Україні

Посольство Словацької Республіки а Україні

Посольство Чеської Республіки в Україні

Посольство Республіки Угорщина в Україні

 

Міжнародний семінар

 

Обмін досвідом реформування оборонної промисловості України та Вишеградських Країн

 

 

21-23 листопада у конференц-залі "Будинку Профспілок" м. Дніпропетровська пройшов семінар "Обмін досвідом реформування оборонної промисловості України та Вишеградських країн". Семінар організовано Регіональною філією Національного інституту стратегічних досліджень у м. Дніпропетровську (ДФ НІСД) за підтримки посольств Польщі, Словаччини, Чехії та Угорщини.

В роботі семінару взяли учать Надзвичайні і Повноважні Посли в Україні Словацької Республіки, Чеської Республіки, Угорської Республіки, виконуючий обов’язки Посла Республіки Польща в Україні, працівники посольств, керівники оборонних підприємств цих країн. З української сторони у роботі семінару взяли участь високі посадовці Секретаріату Президента України, Міністерства промислової політики, Міністерства оборони, Обласної державної адміністрації, керівники провідних оборонних підприємств України, експерти та журналісти (всього біля 70 чоловік).

У ході семінару було розглянуто стан та шляхи реформування оборонно-промислового комплексу Україні та завдання на цьому шляху, гості доповіли про досвід реформування оборонної промисловості Вишеградських країн з метою визначення можливостей його застосуванні в Україні.

Узгоджено загальні висновки стосовно можливостей використання цього досвіду в Україні та сформульовані напрямки практичної співпраці підприємств ОПК. Рекомендовано продовжити консультації стосовно співробітництва в межах існуючих двосторонніх комісій з питань ВТС.

Семінар отримав широке висвітлення в ЗМІ.

Детальніша інформація буде наведена після розшифровки стенограм засідань.

Зараз доступні окремі фотографії з конференції.