Notice: Undefined variable: HTTP_HOST in /var/www/izograv/data/www/dfni.dp.ua/docs/konf/energy01_03_07/program.htm on line 2
ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Головне управління освіти і науки

Регіональний філіал Національного інституту стратегічних  досліджень

Технологічний парк «Машинобудівні технології»

Придніпровський науковий центр НАНУ

Дніпропетровський монтажний технікум

 

 

Науково-практична конференція

 

НЕТРАДИЦІЙНІ  ТА ВІДНОВЛЮВАНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ

В  ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННІ  РЕГІОНУ

 

1 березня 2007 року

м. Дніпропетровськ,   Дніпропетровський обласний інститут

післядипломної педагогічної освіти (вул. Свердлова, 70)

 

 

ПРОГРАМА

 

9.30 -10.00     – Реєстрація учасників конференції

10.00 – 10.30 – Відкриття конференції та привітання

 

Бородін Євгеній Іванович

виконуючий обов’язки заступника голови облдержадміністрації

 

Шевцов  Анатолій Іванович

директор Дніпропетровської філії Національного інституту стратегічних досліджень, д.т.н., професор

 

Біляков Віктор Миколайович

голова Дніпропетровського регіонального відділення Української державної інноваційної компанії, голова правління технологічного парку «Машинобудівні технології», д.т.н.

Чумаков Лев Дмитрович

директор Придніпровського наукового центру НАНУ, д.т.н

 

Орлов Віктор Васильович

директор Дніпропетровського монтажного технікуму

 

 

Хитько Андрій Володимирович

директор Науково-дослідного інституту енергетики Дніпропетровського національного університету


10.30 -12.30 –  СЕСІЯ І

Модератор: Шевцов Анатолій Іванович,

                    директор, Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в м.Дніпропетровську

 

· Інфраструктура державної підтримки інноваційного розвитку регіону як механізм формування проектів використання нетрадиційних і поновлюваних джерел енергії

(Біляков Віктор Миколайович, голова Дніпропетровського регіонального відділення Української державної інноваційної компанії, голова правління технологічного парку «Машинобудівні технології», д.т.н.)

 

(Сапегін Сергій Віталійович, директор НТЦ „Псіхєя”)

 

(Лось Сергій Іванович, провідний конструктор ДКБ „Південне”)

 

      (Голубенко Микола Степанович, головний конструктор по вітроенергетиці  АО«Промислово-фінансової групи «Конкорд»)

 

      (Абрамовський Євгеній Романович, професор, в.н.с. кафедри аерогідромеханики ДНУ)

 

·       Перспективи застосування вітроустановок у сільському господарстві

      (Пащенко Анатолій Василійович , доцент, к.т.н. Дніпропетровського державного аграрного університету )

 

по завершенні -  дискусія

12.30 – 12.45 – Перерва на каву

 


12.45 – 13.45 – СЕСІЯ ІІ 

Модератор:   Хитько Андрій Володимирович,

         директор Науково-дослідного інституту енергетики            Дніпропетровського національного університету, к.т.н.

 

·       Використання сонячної енергії в системах теплопостачання

(Марков Володимир Леонідович, зав. відділу НДІ енергетики ДНУ)

 

·       Впровадження енергоактивних обгороджувальних конструкцій в житлово-комунальному господарстві

(Митрохов Сергій Олександрович, с.н.с. НДІ енергетики ДНУ)

 

·       Сонячні фотоелектричні установкиункціональні характеристики

      (Зарівняк Григорій Іванович, зав. лаб. НДІ енергетики ДНУ)

 

·       Поліпшення структурної досконалості і електрофізичних властивостей «Сонячного» кремнію і сплавів Si0,85 Ge0,15  для  термогенераторів

      (Шерстобітова Олена Сергіївна, аспірант Національної металургійної академії України)

 

·       Можливість використання комбінованих сонячних енергетичних установок у системі енергоспоживання центральних районів України

(Книш Людмила Іванівна к.т.н., доцент ДНУ,  механіко-математичного факультету,  кафедри аерогідродинаміки)

 

      (Лір Віктор Еріхович, к.е.н, зав.відділу, Інститут економіки та прогнозування       НАНУ)

 

по завершенні -  дискусія

13.45 – 14.30 – Перерва на обід

 

14.30 – 15.30 – СЕСІЯ ІІІ  

Модератор: Біляков Віктор Миколайович,

                         голова Дніпропетровського регіонального відділення Української державної інноваційної компанії, голова правління технологічного парку «Машинобудівні технології», д.т.н.

 

·       Альтернативні енергоресурси на коксохімічних підприємствах і підвищення ефективності їхнього використання

(Журавський Анатолій Олександрович к.т.н., в.н, Українського державного науково-дослідницького вуглехімичного інституту «УХИН»)

 

·       Відходи видобутку та збагачення вугілля – енергозбереження сировини для різних галузей промисловості

(Зубенко Евгенія Миколаївна, вчений секретар, к.г-м.н., Придніпровського наукового центру НАНУ)

 

 

·       Використання сірководню Чорного моря як альтернативного джерела енергії

      (Молчанов Олег Олександрович співробітник технологічного парку «Машинобудівні технології», аспірант)

 

·       Енергетичне використання шахтного метану для спільного виробництва тепла й електроенергії на прикладі шахти «Червоноармійська-Західна»

 (Пожайрибко Олександр Євгенович головний інженер, ВАТ «ІнститутДніпроВНІПІенергопром» )

 

·       Робота сільськогосподарських підприємств із використанням місцевих ресурсів

(Бабич Олександр Сергійович, к.т.н., доцент, Технологічного парку «Машинобудівні технології»)

 

·       Енергетична оцінка засобів систем тепло забезпечення АПК

(Мусій Ростислав Йосифович, к.х.н, с.н.с.,  ВФХГК ІФОХВ НАНУ)

 

·       Виготовлення і реалізація паливних брикетів з відходів деревини

(Лисенко Микола Леонідович, представник Технологічного парку «Машинобудівні технології», начальник підрозділу ОАО”Укртелеком

 

 

15.30 – 15.45 – Перерва на каву

 

15.45 – 17.00  СЕСІЯ ІУ 

Модератор: Чумаков Лев Дмитрович

директор Придніпровського наукового центру НАНУ, д.т.н.

·       Комбінована теплонасосна установка для теплопостачання житлового будинку

·       Біоенергетична установка для одержання газу, що працює на відходах цукрового заводу

 (Трофіменко Анатолій Васильович, к.т.н., доцент кафедри нетрадиційної енергетики ДНУ

 

·       Теплові насоси для Дніпропетровського регіону

 (В.Д. Семенко, генеральний директор  Центру впровадження енергозберігаючих технологій (ЦВЕТ)  «Енергія Планети»)

 

 (Житченко Ірина Віталіївна, аспірант Придніпровської державної академії будівництва та архітектури)

 

                      по завершенні -  дискусія

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків і заключне слово

 

                                                                Оргкомітет