Інститут Євро-Атлантичного співробітництва
Представництво фонду Конрада Аденауера в Україні
Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дніпропетровський філіал Національного інституту стратегічних досліджень

ПРЕС-РЕЛІЗ

м. Дніпропетровськ, пр. Кірова,
1 конференц-зала Дніпропетровської обласної державної адміністрації, І поверх
15 квітня 2005 року,
початок о 10.30, реєстрація з 10.00

НОВА УКРАЇНА В ОНОВЛЕНІЙ ЄВРОПІ

Учасники дискусії розглянуть стан розвитку відносин України і Євросоюзу та НАТО, перспективи вступу нашої держави до Альянсу та ЄС, а також вплив європейського та євроатлантичного інтеграційних процесів на соціально-економічну ситуацію на Дніпропетровщині. 

У представницькому заході, як передбачається програмою, візьмуть участь Міністр закордонних справ України, директор ІЄАС Борис ТАРАСЮК, директор Представництва Фонду ім. Конрада Аденауера в Україні Ральф ВАКСМУТ, Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій ЄХАНУРОВ, радник-посланник Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Йоганнес РЕГЕНБРЕХТ, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Марек ЗЮЛКОВСЬКІ, Посол з особливих доручень МЗС України Анатолій ПОНОМАРЕНКО, начальник Управління євроатлантичного співробітництва МЗС України Віктор НІКІТЮК, Директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор БУРАКОВСЬКИЙ, Директор Дніпропетровського філіалу Національного інституту стратегічних досліджень Анатолій ШЕВЦОВ, заступник начальника Управління євроатлантичного співробітництва Генштабу ЗС України полковник Ігор ШЕРЕМЕТА, експерт Інституту Євро - Атлантичного співробітництва Володимир ГОРБАЧ, відомий тележурналіст Євген ГЛІБОВИЦЬКИЙ. Активними учасниками вільного обміну думками будуть також інші VIP, аналітики, місцеві та столичні журналісти. 

Підсумки публічних дебатів на актуальну тему, винесену в назву „круглого столу”, будуть широко висвітлені в національних та регіональних ЗМІ.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 742-84-53 (приймальня управління міжнародних відносин та зовнішньоекономічних зв'язків обласної адміністрації), 31-09-47, 92-50-78 (Дніпропетровський філіал Національного інституту стратегічних досліджень, fax: (056) 770-00-93, mail to: office@db.niss.gov.ua).

Copyright © 2005 by DB NISS